Galatasaray'ın forma sponsorları belli oldu!

Galatasaray yeni sezonda anlaştığı forma sponsorlarını duyurdu. SIXT Rent a Car ve Magdeburger Sigorta A.Ş ile anlaşan Galatasaray, Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında forma reklamlarını taşıyacak.

Galatasaray'ın forma sponsorları belli oldu!
Galatasaray'ın forma sponsorları belli oldu!
Galatasaray'ın yeni forma sponsorları belli oldu. Bugün kulüpten yapılan açıklamayla sporsorlar kamuoyuyla paylaşıldı. 

Galatasaray, SIXT Rent a Car ve Magdeburger Sigorta A.Ş ile, Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında geçerli olacak şekilde 2 sezonluk forma göğüs-sırt sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

Galatasaray'ın KAP'a yaptığı bildirimde, 2 sezon için toplam 58 milyon TL artı KDV sponsorluk ücreti alınacağı belirtildi.


GALATASARAY'IN AÇIKLAMASI

"Şirketimiz ile ARTI Seyahat Acentesi Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SIXT rent a car Türkiye) ve Magdeburger Sigorta A.Ş. arasında 2020-2021 futbol sezonundan itibaren Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında geçerli olmak üzere (UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları hariç) 2 futbol sezonu için Futbol A Takımı forma göğüs ve forma sırt reklamı hizmet sözleşmesi imzalanmıştır.

Buna göre, ARTI Seyahat Acentesi Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SIXT rent a car Türkiye) ve Magdeburger Sigorta A.Ş. Şirketimize, 2020-2021 futbol sezonu için 29.000.000 TL + KDV, 2021-2022 futbol sezonu için 29.000.000 TL + KDV ödeyecektir (Göğüs sponsorluğu için TUFE+TEFE/2 oranında artırım yapılacaktır).

Bu sözleşmeler kapsamında futbol takımımızın göğüs reklamı SIXT rent a car, sırt reklamı Magdeburger Sigorta olmuştur."