Şampiyon Trabzonspor'un teknesi yola çıktı!

Süper Lig'de bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan Trabzonspor'da yıllar sonra gelen zaferin coşkusu sürüyor. Kupa töreni için olağanüstü bir organizasyon planlayan şampiyon Trabzonspor, kutlamalar için yola çıktı. İşte Trabzonspor'un dillere destan şampiyonluk kutlamasından muhteşem görüntüler...

Şampiyon Trabzonspor'un teknesi yola çıktı!
Spor Toto Süper Lig şampiyonu Trabzonspor, Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde bulunan Medical Park Stadı'nda gerçekleştirecek kupa töreniyle şampiyonluk kupasını kaldıracak.

Tören öncesinde ise bir dizi kutlama etkinliği gerçekleştiriliyor. Trabzonspor, ilk olarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nden saat 17.00'de deniz yoluyla 'şampiyonlar filosu' oluşturdu.

Bordo-mavililerin denizde yaptığı kutlamalara ise bir çok irili ufaklı balıkçı tekneleri ve gezinti tekneleri eşlik etti. Bordo-mavililer Karadeniz sularını karnaval alanına çevirdi.

Şampiyon Trabzonspor'un teknesi yola çıktı!

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nden deniz yolu ile hareket eden 'şampiyonluk filosu' Trabzon Limanı'na ulaştıktan sonra burada kendilerini bekleyen üstü açık otobüsle stada hareket edecek.

Meşaleler ve sevinç gösterileri arasında Medical Park Stadyumu'na gidecek Trabzonspor kafilesi ardından şampiyonluk kupası ile kutlamalarına devam edecek.

Medical Park Stadyumu'nda konserler, horon, kolbastı gösterilerin ardından bordo-mavili takım kupasını alıp, şampiyonluk turu atacak.

Şampiyon Trabzonspor'un teknesi yola çıktı!

Trabzonspor, saat 23.00'te sona erecek kupa töreninin ardından Altay karşılaşması için özel uçak ile İstanbul'a hareket edecek.