AK Parti Kadiköy Ilçe Baskanligindan Bilek Güresi Yarismasi

AK Parti Kadiköy Ilçe Baskanligi, bilek güresi gösterisi ve yarismasi düzenledi.

Kadiköy Ilçe Baskanligi önünde düzenlenen etkinlige, dünya ve Avrupa bilek güresi sampiyonu, ayni zamanda Türkiye Vücut Gelistirme ve Fitness Bilek Güresi Federasyon Baskani Niyazi Kurt'un yani sira, kadin ile erkek milli sporcular katildi.

Burada açilis konusmasini yapan AK Parti Kadiköy Ilçe Baskani Fatih Kaya, "Kadiköy'de AK Parti teskilati olarak siradan siyasi faaliyetlerin disinda degisik, heyecanli, gençlerle iç içe, halkimizla bütünlesecek sekilde faaliyetlere imza atiyoruz." ifadelerini kullandi.

AK Parti Istanbul Milletvekili Süleyman Denizolgun ise "Bugün Kadiköy'de dolastik. Buradan dernek ziyaretlerine gidecegiz. Kadiköy'e geldigimiz ilk andan itibaren buranin güçlü enerjisini ve insanlarin samimi niyetlerini gözlemliyoruz. Kadiköy bizim için özel bir yeri olan köklü bir Istanbul semtidir. Buradaki heyecani, neseyi net görüyoruz ve bu bizi çok mutlu ediyor. Kadiköy spora ve sporcuya çok kiymet veriyor." degerlendirmesinde bulundu.

Konusmalarin ardindan bilek güresi yapmak için kayit olan vatandaslar ile milli sporcular alanda bilek güresi müsabakalari gerçeklestirdi.

Eglenceli anlara sahne olan yarismalarin ardindan müsabakalara katilan herkese hediye takdiminde bulunuldu.

Organizasyon, toplu fotograf çekimiyle sona erdi.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.