Buz Pateninde 'Short Track Federasyon Kupasi' Yarislari Sona Erdi
Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafindan Erzurum'da düzenlenen "Short Track Federasyon Kupasi 1 ve 2" müsabakalari sona erdi.
Palandöken ilçesindeki Buz Pateni Salonu'nda yapilan organizasyona, Erzurum, Kocaeli, Ankara ve Ardahan'dan 29 kulüp ile 161 sporcu katildi.
Çesitli kategorilerde sporcularin kiyasiya mücadele ettigi yarislarda patenciler buz üzerinde madalya için ter döktü.
Organizasyonun "Short Track Federasyon Kupasi-1" yarislarinda dereceye giren sporcular su sekilde:
Büyük erkekler:
1- Furkan Akar
2- Muhammet Emir Han
3- Tunay Simsek
Büyük kadinlar:
1- Melike Selen
2- Aleyna Karabacak
3- Hira Nur Güler
Genç erkekler B:
1- Muhammet Melik Cebenay
2- Yusuf Bugra Demirtas
3- Muhammet Mert Yildiz
Genç kadinlar B:
1- Damla Akan
2- Aybuke Han
3- Sugdenaz Berrin Aydin
Genç erkekler C:
1- Muhammet Bozdag
2- Metin Kaya
3- Toprak Efe Eroglu
Genç kadinlar C:
1- Sudenaz Kahraman
2- Züleyha Üremis
3- Bennu Azra Yapici
Genç erkekler D:
1- Yusuf Miraç Uludag
2- Muhammet Arda Atli
3- Sadik Erdem Pütün
Genç kadinlar D:
1- Derya Karadag
2- Zeynep Ecrin Polat
3- Defne Çigdem
Organizasyonun son gününde yapilan "Short Track Federasyon Kupasi-2" yarislarinda dereceye giren sporcular ise sunlar:
Genç erkekler E:
1- Ilyas Karadag
2- Yusuf Can Bozdag
3- Emir Kaner Aydin
Genç kadinlar E:
1- Elif Doga Derin
2- Elzem Tas
3- Efsa Polat
Genç kadinlar F:
1- Ayse Reyhan Uçan
2- Mila Kuskay
3- Eflal Zümra Aydin
Genç erkekler G:
1- Ertugrul Fatih Çevik
2- Ibrahim Efe Yanik
3- Musab Ali Alsaç
Genç kadinlar G:
1- Ahsen Büsra Alpartin
2- Elif Berra Yapici
3- Zümra Biyik
Çesitli kategorilerde sporcularin kiyasiya mücadele ettigi yarislarda patenciler buz üzerinde madalya için ter döktü.
Organizasyonun "Short Track Federasyon Kupasi-1" yarislarinda dereceye giren sporcular su sekilde:
Büyük erkekler:
1- Furkan Akar
2- Muhammet Emir Han
3- Tunay Simsek
Büyük kadinlar:
1- Melike Selen
2- Aleyna Karabacak
3- Hira Nur Güler
Genç erkekler B:
1- Muhammet Melik Cebenay
2- Yusuf Bugra Demirtas
3- Muhammet Mert Yildiz
Genç kadinlar B:
1- Damla Akan
2- Aybuke Han
3- Sugdenaz Berrin Aydin
Genç erkekler C:
1- Muhammet Bozdag
2- Metin Kaya
3- Toprak Efe Eroglu
Genç kadinlar C:
1- Sudenaz Kahraman
2- Züleyha Üremis
3- Bennu Azra Yapici
Genç erkekler D:
1- Yusuf Miraç Uludag
2- Muhammet Arda Atli
3- Sadik Erdem Pütün
Genç kadinlar D:
1- Derya Karadag
2- Zeynep Ecrin Polat
3- Defne Çigdem
Organizasyonun son gününde yapilan "Short Track Federasyon Kupasi-2" yarislarinda dereceye giren sporcular ise sunlar:
Genç erkekler E:
1- Ilyas Karadag
2- Yusuf Can Bozdag
3- Emir Kaner Aydin
Genç kadinlar E:
1- Elif Doga Derin
2- Elzem Tas
3- Efsa Polat
Genç kadinlar F:
1- Ayse Reyhan Uçan
2- Mila Kuskay
3- Eflal Zümra Aydin
Genç erkekler G:
1- Ertugrul Fatih Çevik
2- Ibrahim Efe Yanik
3- Musab Ali Alsaç
Genç kadinlar G:
1- Ahsen Büsra Alpartin
2- Elif Berra Yapici
3- Zümra Biyik
Kaynak: AA