Manisa FK'da Sular Durulmuyor

TFF 2. Lig’den namaglup olarak çiktigi TFF 1. Lig’de son 6 maçta üst üste maglubiyet alan Manisa FK’da sular durulmuyor. Dün kendi evinde Adanaspor’a 3-0 maglup olan Manisa FK’da 2 isimle yollar ayrilirken 5 futbolcu da süresiz olarak kadro disi birakilmisti. Kulüpten yapilan açiklamada bugün de oyuncu izleme görevini yürüten Abdülkadir Kükrer ve Ufuk Dündar ile yollarin ayrildigi duyuruldu.

Manisa FK'da Sular Durulmuyor
Manisa FK’da son 6 haftadir alinan maglubiyetlerin ardindan yasanan gelismeler devam ediyor. Manisa FK’da dün Adanaspor maglubiyetinin ardindan 9 gün önce takimin basina getirilen Teknik Direktör Naci Sensoy ile yollar ayrilirken, Sportif Direktör Serkan Isyapan’in da görevine son verilmis, futbolcular Kubilay Aktas, Anil Koç, Andre Sousa, Sadi Karaduman ve Kemal Rüzgar da süresiz olarak kadro disi birakilmisti. Kulüpten bugün yapilan açiklamada, kulüpte oyuncu izleme görevini yürüten Abdülkadir Kükrer ve Ufuk Dündar ile yollarin ayrildigi bildirildi.

Kulüpten yapilan açiklamada su ifadelere yer verildi:

"Kulübümüzde oyuncu izleme görevini yürüten Abdülkadir Kükrer ve Ufuk Dündar ile yollarimizi ayirmis bulunmaktayiz. Abdülkadir Kükrer ve Ufuk Dündar’a kulübümüze vermis olduklari hizmetlerden dolayi tesekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde basarilar dileriz."

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.