Bölgesel Amatör Ligde Ilk Hafta Elazig Derbisi

Bölgesel Amatör Ligde 2021-2022 sezonu fikstürü çekildi. 1. Bölge 3. Grupta yer alan Elazig takimlarindan Firat Üniversitesi ile Elazig Yolspor ilk hafta maçinda karsi karsiya gelecek. Kovancilarspor ise Bismil 21 Sportif Faaliyetler’i agirlayacak.

Bölgesel Amatör Ligde Ilk Hafta Elazig Derbisi
Bölgesel Amatör Lig kura ve fikstür çekimi TFF Hasan Dogan Milli Takimlar Kamp ve Egitim Tesislerinde yapildi. 260 takimin 9 bölgede, 27 grupta yer alacagi Bölgesel Amatör Ligde müsabakalar çift devreli lig usulüne göre oynanacak. Her bölgede grup birincisi olan 3’er takim, kendi bölgelerindeki grup birincileri ile tarafsiz bir sahada tek devreli lig usulüne göre karsi karsiya gelecek. Bölge birinciligi Play-Off müsabakalari sonunda 9 takim TFF 3. Lige çikmaya hak kazanacak.

Gerçeklesen kura çekimine göre Elazig’in Bölgesel Amatör Ligdeki 3 takimi, 1. Bölge 3. Grupta yer aldi. Çekilen fikstüre göre Elazig takimlarindan Firat Üniversitesi ile Yolspor karsi karsiya gelecek. Kovancilarspor ise Bismil 21 Sportif Faaliyetler’i agirlayacak. 2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Ligde grup müsabakalari 30-31 Ekim 2021 tarihlerinde baslayacak ve 27 Mart 2022 tarihinde sona erecek. Bölge birinciligi müsabakalari ise 9-17 Nisan tarihleri arasinda düzenlenecek.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.