'Sporun Gülen Yüzü 29 Ekim Cumhuriyet Futbol Turnuvasi' 19 Ekim'de Basliyor

Çukurova Belediyesi, 19 takimin katilacagi “Sporun Gülen Yüzü 29 Ekim Cumhuriyet Futbol Turnuvasi” düzenliyor.

'Sporun Gülen Yüzü 29 Ekim Cumhuriyet Futbol Turnuvasi' 19 Ekim'de Basliyor
U 12 kategorisinde gerçeklestirilecek turnuva Gündüz Tekin Onay Tesislerinde yapilacak. Turnuvaya katilacak kulüplerin baskanlari görüs alisverisinde bulunmak ve böyle anlamli bir turnuva düzenlenmesinden dolayi tesekkür etmek üzere Çukurova Belediye Baskani Soner Çetin’i ziyaret etti.

Turnuva 19 Ekim tarihinde açilis maçi ile baslayacak. Baskan Soner Çetin’in baslama vurusunu yapacagi turnuvada takimlar 3 grupta tek devreli lig usulü mücadele edecek. Grup liderleri yine kendi aralarinda tek devreli lig usulü ile karsilasacak ve turnuvanin siralamasi belli olacak.

Son maçin 20 Kasimda oynanacagi turnuvaya Adana Demirspor ve Adanaspor U 12 takimlarinin da yer aldigi su kulüpler katilacak:

"Adana Demirspor, Bayindirlik Yapispor, Yüzüncüyilspor, Seyhanspor, Yildirimspor, Çukurova Demirspor, Torosspor, Çukurova Akdenizspor, Çukurovaspor, Mavi Simseklerspor, Kurttepespor, Akinspor, Adanaspor, Kanaryaspor, Kuzey Adanaspor, Çukurova Belediyespor, Kozan 1266 Baybars, Çukurova Demir Orduspor, Ramayspor."

Toplam 54 maçin oynanacagi turnuvanin sonunda dereceye giren takimlara düzenlenecek törende kupa ve madalyalari verilecek.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.