Max Kruse için iki sürpriz talip!

Fenerbahçe ile sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Max Kruse'nin durumu belirsizliğini koruyor. FIFA'ya taşınacak olayda her iki taraf da kendini haklı görüyor. Bir yandan da yıldız 10 numaranın talipleri artmaya devam ediyor. İşte Kruse için teklif yapan iki sürpriz takım...

Max Kruse için iki sürpriz talip!
Max Kruse için iki sürpriz talip!
Fenerbahçe'den bir süredir alacaklarını tahsil edemediğini gerekçe göstererek sözleşmesini fesheden Max Kruse'nin yankıları sürüyor.

Alman futbolcu ile ilgili birçok iddia gündeme gelmişti. Tecrübeli oyuncunun, takım arkadaşlarıyla arasının iyi olmadığı ifade edilmişti.

Konuya ilişkin Kruse'nin eski takımı Werder Bremen'den bir açıklama gelmişti. Kulüp, şimdilik Kruse'nin gündemlerinde olmadığını söylemiş ancak kapıyı tamamen kapatmamıştı. İspanyol basınından El Gol Digital'de ise Alman yıldızla ilgili dikkat çeken bir transfer iddiası ortaya atıldı.

Buna göre La Ligae ekiplerinden Real Betis ve Villarreal, Kruse'yi renklerine bağlamak istiyor. Oyuncunun taliplerinin çok olduğunun belirtildiği haberde, MLS ya da Arabistan'dan gelen tekliflerin maaş anlamında çok yüksek olabileceği bildirildi.Ancak oyuncunun bonservis sorununun olmaması nedeniyle Betis ve Villarreal'in kaçırmak istemediği ifade ediliyor.

Fenerbahçe formasıyla 23 maça çıkan Kruse, 7 gol atarken 8 de asist yapma başarısı gösterdi.