Başkan Togar'dan Samsunspor'a Destek

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsunspor’a destek amacıyla başlatılan çekilişe 5555 adet bilet alarak destek verdi.

Samsunspor Başkanı İsmail Erkut Tutu, Genel Sekreter İbrahim Çevik ve Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Kurt Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı ziyaret ederek Samsunspor yararına düzenlenen çekiliş konusunda bilgiler aktardı. Yapılan görüşmenin ardından Başkan Togar Samsunspor yararına düzenlenen çekilişe 5555 adet bilet alarak destek verdi.

Samsunspor’u her zaman her koşulda desteklediklerini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlimizin markası, Samsunumuzun gururu Samsunspor için başlatılan hediye çekilişini 5555 adet piyango bilet alarak destekledik. Samsunspor ilimizi tüm Türkiye’de ve yurtdışında temsil eden birlikte sevinip birlikte üzüldüğümüz takımımız. Her konuda gurur kaynağımız takımımıza destek için her zaman elimizi taşın altına koyduk. Bugün yine takımımıza sahip çıkma günü. Samsunspor Başkanımız İsmail Erkut Tutu, Genel Sekreterimiz İbrahim Çevik ve Yönetim Kurulu Üyemiz Serhat Kurt Samsunspor yararına bir çekiliş kampanyası düzenlediklerini ifade ettiler. Biz de takımımıza sahip çıkmak, destek vermek amacıyla düzenlenen hediye çekilişine katılarak 5555 adet bilet aldık. Kazandığı maçlarda birlikte sevinip kaybettiği maçlarda da birlikte üzüldüğümüz takımımız için ne yapsak azdır. Herkesi takımımıza sahip çıkmaya davet ediyorum. Bizim ilimizin tek değeri, nişanı, takımı Samsunspor’dur. Bu değer bizim başımızın tacıdır.” dedi."Yeni stat Tekkeköy’e çok yakıştı"

Tekkeköy’ün yeni Samsunspor Stadyumuna ev sahipliği yaptığını hatırlatan Başkan Togar, “İlçemiz çok şanslı. Yeni Samsunspor Stadyumu ilçemizde tamda belediyemizin karşısında yer alıyor. İlçemizin tam girişinde Samsun Ordu karayolunun üzerinde bulunan yeni stadyum Tekkeköy’ümüze ayrı bir değer ve önem katmanın yanında ilçemize çok yakıştı. Yakında tüm çalışmaları tamamlanacak olan yeni stadyum ile birlikte inşallah Samsunspor’da Süper Lig’e çıkacak. Tekkeköy olarak biz takımımıza her zaman her koşulda sahip çıkmaya ve destek vermeye hazırız.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA