Ümit Özat'tan Gençlerbirliği taraftarına tepki!

Osmanlıspor'un Gençlerbirliği'ni 2-0 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından iki teknik adam da açıklamalarda bulundu.

Ümit Özat'tan Gençlerbirliği taraftarına tepki!
Osmanlıspor'a 2-0 yenildikleri maç sonrasında açıklamalarda bulunan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ümit Özat, "Çok koştuk, çok pas yaptık, bunlar hiçbir şeyi geri getirmiyor. Kazanan her zaman haklıdır. Ben asla pes eden biri değilim. Oyuncularım da pes etmeyecek. Oyuncularım içeride gözyaşları içerisindeydi. Daha yolun başındayız. Bugünden sonra ki bütün sorumluluklar bana aittir. Oyuncularımın kişiliklerine güveniyorum. Düştüğümüz yerden kalkacağımıza inanıyorum. Bu saatten sonra kaybedecek takatimiz kalmadı. Oyuncularıma mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Taraftarın kendisini istifaya çağırması üzerine, "O taraftarlar arasında Ankaragücü taraftarı vardı galiba" diyen Ümit Özat, "Ben geçmişle ilgili pek konuşmak istemiyorum. 3'üncü hafta ayrılmak zorunda kaldık. Büyüklerimiz öyle istedi bizde teşekkür ederek ayrıldık. Ayrılanlara bakıyorsunuz aile boyu açıklama yapıyor. Gençlerbirliği kültüründen bahseden insanlar küfür etmez. 5. dakikada hocasını istifaya çağıran insan Gençlerbirliği taraftarı değildir" açıklamasında bulundu.