Futbol Açıklaması Toplu Sonuç
Spor Toto 2. ve 3. Lig'e 3. hafta maçlarıyla devam edildi
Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'e 3. hafta maçlarıyla devam edildi.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Konya Anadolu Selçukspor maçı saat 19.00'da, Fethiyespor-Ofspor karşılaşması da saat 20.00'de başlayacak.
Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta Kocaelispor-Cizrespor müsabakası saat 19.00'da, 3. Grup'ta da Tarsus İdmanyurdu-Bayrampaşaspor maçı saat 18.30, yine aynı grupta Sakaryaspor-Düzyurtspor karşılaşması da saat 19.00'da oynanacak.
Liglerde alınan sonuçlar şöyle:
- Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Zonguldak Kömürspor-Pendikspor: 1-1
Keçiörengücü-Kocaeli Birlikspor: 2-1
Büyükçekmece Tepecikspor-Hacettepe: 0-3
Anadolu Üsküdar 1908-Sivas Belediyespor: 0-0
Nazilli Belediyespor-Amed Spor Faaliyetler: 1-1
İstanbulspor-Kahramanmaraşspor: 3-0
Kırmızı Grup
Hatayspor-Aydınspor 1923: 1-0
1461 Trabzon-Niğde Belediyespor: 5-2
BUGSAŞ Spor-Gümüşhanespor: 0-2
Etimesgut Belediyespor-Sarıyer: 1-2
Kastamonuspor 1966-Eyüpspor: 3-4
MKE Ankaragücü-Karşıyaka: 1-0
Kayseri Erciyesspor-Kırklarelispor: 1-3
Tuzlaspor-İnegölspor: 1-1
Menemen Belediyespor-Tokatspor: 2-1
- Spor Toto 3. Lig
1. Grup
Bayburt Grup Özel İdare-Erzin Belediyespor: 1-1
Çorum Belediyespor-Gölcükspor: 2-1
Kozan Belediyespor-Beylerbeyi: 3-1
Kızılcabölükspor-24 Erzincanspor: 0-0
Kartalspor-Ankara Demirspor: 1-0
Altay-Tekirdağspor: 1-1
Kütahyaspor-Manavgatspor: 0-0
Karacabey Birlikspor-Van Büyükşehir Belediyespor: 5-0
2. Grup
Yomraspor-Kırıkhanspor: 0-1
Pazarspor-Kemerspor 2003: 0-0
Dersimspor-Batman Petrolspor: 1-3
Erbaaspor-Çatalcaspor: 0-0
Düzcespor-Türk Metal Kırıkkalespor: 3-0
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Derincespor: 4-1
Tire 1922-Yeşil Bursa: 1-1
Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Silivrispor: 2-0
Halide Edip Adıvarspor-Dardanelspor: 4-1
3. Grup
Elaziz Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: 2-0
Orduspor-Muğlaspor: 2-2
Diyarbekirspor-12 Bingölspor: 5-2
Payasspor-Afjet Afyonspor: 4-1
Orhangazispor-Maltepespor: 2-0
Denizli Büyükşehir Belediyespor-Ankara Adliyespor: 0-1
Darıca Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor: 0-1
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Konya Anadolu Selçukspor maçı saat 19.00'da, Fethiyespor-Ofspor karşılaşması da saat 20.00'de başlayacak.
Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta Kocaelispor-Cizrespor müsabakası saat 19.00'da, 3. Grup'ta da Tarsus İdmanyurdu-Bayrampaşaspor maçı saat 18.30, yine aynı grupta Sakaryaspor-Düzyurtspor karşılaşması da saat 19.00'da oynanacak.
Liglerde alınan sonuçlar şöyle:
- Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Zonguldak Kömürspor-Pendikspor: 1-1
Keçiörengücü-Kocaeli Birlikspor: 2-1
Büyükçekmece Tepecikspor-Hacettepe: 0-3
Anadolu Üsküdar 1908-Sivas Belediyespor: 0-0
Nazilli Belediyespor-Amed Spor Faaliyetler: 1-1
İstanbulspor-Kahramanmaraşspor: 3-0
Kırmızı Grup
Hatayspor-Aydınspor 1923: 1-0
1461 Trabzon-Niğde Belediyespor: 5-2
BUGSAŞ Spor-Gümüşhanespor: 0-2
Etimesgut Belediyespor-Sarıyer: 1-2
Kastamonuspor 1966-Eyüpspor: 3-4
MKE Ankaragücü-Karşıyaka: 1-0
Kayseri Erciyesspor-Kırklarelispor: 1-3
Tuzlaspor-İnegölspor: 1-1
Menemen Belediyespor-Tokatspor: 2-1
- Spor Toto 3. Lig
1. Grup
Bayburt Grup Özel İdare-Erzin Belediyespor: 1-1
Çorum Belediyespor-Gölcükspor: 2-1
Kozan Belediyespor-Beylerbeyi: 3-1
Kızılcabölükspor-24 Erzincanspor: 0-0
Kartalspor-Ankara Demirspor: 1-0
Altay-Tekirdağspor: 1-1
Kütahyaspor-Manavgatspor: 0-0
Karacabey Birlikspor-Van Büyükşehir Belediyespor: 5-0
2. Grup
Yomraspor-Kırıkhanspor: 0-1
Pazarspor-Kemerspor 2003: 0-0
Dersimspor-Batman Petrolspor: 1-3
Erbaaspor-Çatalcaspor: 0-0
Düzcespor-Türk Metal Kırıkkalespor: 3-0
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Derincespor: 4-1
Tire 1922-Yeşil Bursa: 1-1
Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Silivrispor: 2-0
Halide Edip Adıvarspor-Dardanelspor: 4-1
3. Grup
Elaziz Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: 2-0
Orduspor-Muğlaspor: 2-2
Diyarbekirspor-12 Bingölspor: 5-2
Payasspor-Afjet Afyonspor: 4-1
Orhangazispor-Maltepespor: 2-0
Denizli Büyükşehir Belediyespor-Ankara Adliyespor: 0-1
Darıca Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor: 0-1
Kaynak: AA