Futbol Açıklaması TFF 1. Lig'de Görünüm
Sezonun 10. haftasının açılış maçında İçel İdmanyurdu, sahasında Manisaspor ile golsüz berabere kaldı
TFF 1. Lig'in 10. haftasının açılış maçında İçel İdmanyurdu, sahasında Manisaspor ile golsüz berabere kaldı.
Karşılaşmaların ardından oluşan puan durumu ve maç programı şöyle:
- Kalan maçların programı
Yarın:
13.00 Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk)
17.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Samsunspor-Şanlıurfaspor (Samsun 19 Mayıs)
6 Kasım Pazar:
13.00 Yeni Malatyaspor-Ümraniyespor (Malatya İnönü)
13.00 Bandırmaspor-Giresunspor (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Altınordu (Kamil Ocak)
17.00 Sivasspor-Elazığspor (Yeni 4 Eylül)
19.00 Göztepe-Boluspor (Doğanlar)
Karşılaşmaların ardından oluşan puan durumu ve maç programı şöyle:
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1. | YENİ MALATYASPOR | 9 | 7 | 1 | 1 | 16 | 7 | 9 | 22 |
2. | BOLUSPOR | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | 9 | 8 | 20 |
3. | GÖZTEPE | 9 | 5 | 3 | 1 | 16 | 7 | 9 | 18 |
4. | BALIKESİRSPOR | 9 | 4 | 2 | 3 | 18 | 10 | 8 | 14 |
5. | SİVASSPOR | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | 10 | 5 | 14 |
6. | BÜYÜKŞEHİR GAZİANTEP | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 10 | 4 | 14 |
7. | ESKİŞEHİRSPOR | 9 | 4 | 4 | 1 | 17 | 13 | 4 | 13 |
8. | ALTINORDU | 9 | 3 | 4 | 2 | 14 | 12 | 2 | 13 |
9. | GİRESUNSPOR | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 10 | 1 | 12 |
10. | ADANA DEMİRSPOR | 9 | 3 | 5 | 1 | 11 | 10 | 1 | 11 |
11. | ŞANLIURFASPOR | 9 | 2 | 4 | 3 | 6 | 9 | -3 | 10 |
12. | DENİZLİSPOR | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 13 | -1 | 8 |
13. | ÜMRANİYESPOR | 9 | 1 | 4 | 4 | 8 | 11 | -3 | 7 |
14. | MERSİN İDMANYURDU | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | 22 | -11 | 6 |
15. | SAMSUNSPOR | 9 | 1 | 3 | 5 | 2 | 14 | -12 | 6 |
16. | BANDIRMASPOR | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 5 |
17. | MANİSASPOR | 10 | 1 | 3 | 6 | 8 | 20 | -12 | 3 |
18. | ELAZIĞSPOR | 9 | 3 | 1 | 5 | 8 | 10 | -2 | -2 |
- Kalan maçların programı
Yarın:
13.00 Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk)
17.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Samsunspor-Şanlıurfaspor (Samsun 19 Mayıs)
6 Kasım Pazar:
13.00 Yeni Malatyaspor-Ümraniyespor (Malatya İnönü)
13.00 Bandırmaspor-Giresunspor (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Altınordu (Kamil Ocak)
17.00 Sivasspor-Elazığspor (Yeni 4 Eylül)
19.00 Göztepe-Boluspor (Doğanlar)
Kaynak: AA