Futbol Açıklaması Spor Toto 3. Lig
Ligde 1. Grup'ta 10., 2 ve 3. gruplarda ise 9. hafta karşılaşmalarında düdük çalacak hakemler hakemler açıklandı
Spor Toto 3. Lig'de 1. Grup'ta 10., 2 ve 3. gruplarda ise 9. hafta maçlarında görev yapacak hakemler belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
1. Grup
29 Ekim Cumartesi:
13.30 Cizrespor-Beylerbeyi: Ömer Tolga Güldibi
14.00 Erzin Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor: Özer Özden
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kozan Belediyespor: Şahin Berker
14.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kartalspor: İsa Yücel Çırakoğlu
14.30 Ankara Demirspor-24Erzincanspor: Barkın Kara
15.00 Tekirdağspor-Gölcükspor: Alper Oran
15.00 Kütahyaspor-Çorum Belediyespor: Bayram Başkan
15.00 Manavgatspor-Kızılcabölükspor: Necati Selçuk Şahin
15.00 Karacabey Birlikspor-Altay: Ali Adıgüzel
2.Grup
29 Ekim Cumartesi:
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Enez Kaplan
30 Ekim Pazar:
13.00 Pazarspor-Dersimspor: Sezer Yalçın
13.00 Yomraspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Burak Özcan
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor: Mert Büyükgiray
13.30 Dardanelspor-Kemerspor 2003: Tolga Ahmet Kalaycı
13.30 Derincespor-Silivrispor: Sefa Duran
13.30 Yeşil Bursa-Çatalcaspor: Emre Kargın
13.30 Tire 1922-Kırıkhanspor: Tolga Sancak
13.30 Erbaaspor-Düzcespor: Davut Dakul Çelik
3. Grup
30 Ekim Pazar:
12.30 12 Bingölspor-Ankara Adliyespor: Burak Olcar
13.00 Elaziz Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Ramazan Alkım Aksoy
13.00 Diyarbekirspor-Afjet Afyonspor: Erkoç Koray Doğan
13.00 Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor: Turgut Doman
13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor: Burak Cem Tahiroğlu
13.30 Orhangazispor-Payasspor: Ozan Bileyci
13.30 Bayrampaşa-Bergama Belediyespor: Batuhan Gültek
13.30 Muğlaspor-Maltepespor: Cihat Çelikdağ
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Düzyurtspor: İlker Yasin Avcı
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
1. Grup
29 Ekim Cumartesi:
13.30 Cizrespor-Beylerbeyi: Ömer Tolga Güldibi
14.00 Erzin Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor: Özer Özden
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kozan Belediyespor: Şahin Berker
14.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kartalspor: İsa Yücel Çırakoğlu
14.30 Ankara Demirspor-24Erzincanspor: Barkın Kara
15.00 Tekirdağspor-Gölcükspor: Alper Oran
15.00 Kütahyaspor-Çorum Belediyespor: Bayram Başkan
15.00 Manavgatspor-Kızılcabölükspor: Necati Selçuk Şahin
15.00 Karacabey Birlikspor-Altay: Ali Adıgüzel
2.Grup
29 Ekim Cumartesi:
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Enez Kaplan
30 Ekim Pazar:
13.00 Pazarspor-Dersimspor: Sezer Yalçın
13.00 Yomraspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Burak Özcan
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor: Mert Büyükgiray
13.30 Dardanelspor-Kemerspor 2003: Tolga Ahmet Kalaycı
13.30 Derincespor-Silivrispor: Sefa Duran
13.30 Yeşil Bursa-Çatalcaspor: Emre Kargın
13.30 Tire 1922-Kırıkhanspor: Tolga Sancak
13.30 Erbaaspor-Düzcespor: Davut Dakul Çelik
3. Grup
30 Ekim Pazar:
12.30 12 Bingölspor-Ankara Adliyespor: Burak Olcar
13.00 Elaziz Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Ramazan Alkım Aksoy
13.00 Diyarbekirspor-Afjet Afyonspor: Erkoç Koray Doğan
13.00 Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor: Turgut Doman
13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor: Burak Cem Tahiroğlu
13.30 Orhangazispor-Payasspor: Ozan Bileyci
13.30 Bayrampaşa-Bergama Belediyespor: Batuhan Gültek
13.30 Muğlaspor-Maltepespor: Cihat Çelikdağ
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Düzyurtspor: İlker Yasin Avcı
Kaynak: AA