Denayer, Galatasaray'daki Hedeflerini Açıkladı

Galatasaray'ın yeni transferi Belçikalı futbolcu Jason Denayer, sarı-kırmızılı ekipte çok fazla sayıda maç oynamak ve zaferler kazanmak istediğini belirterek, "UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olmak da harika bir duygu" dedi.

Denayer, GSTV'ye yaptığı açıklamada, Galatasaray'a transfer olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Buraya geldiğim ilk andan itibaren çok iyi karşılandım, insanlar bana çok iyi davrandı. Galatasaray çok büyük bir kulüp. Hem ligde hem de UEFA Şampiyonlar Ligi'nde hedeflerimiz var. Böyle amaçları olan bir kulüp için oynamak çok güzel olacak" değerlendirmesinde bulundu.

Sarı-kırmızılı ekipteki hedeflerini de açıklayan 20 yaşındaki futbolcu, "Öncelikli hedefim çok fazla sayıda maç oynamak ve takımla birlikte zaferler kazanmak. UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olmak da harika bir duygu" diye konuştu.

Geçen sezon kiralık olarak formasını giydiği İskoçya Ligi takımlarından Celtic'te taraftarın kendisine çok büyük bir destek verdiğini anlatan Denayer, "Aynı ilgiyi burada da gördüm. Osmanlıspor maçında taraftarlar muhteşemdi. Kararımda bu da etkili oldu" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Jason Denayer'in, Galatasaray'da 64 numaralı formayı giyeceği bildirildi.

Kaynak: AA