Futbolda Haftanın Programı
Spor Toto Süper Lig‘e 25. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Süper Lig‘de 25. hafta maçlarının programı şöyle:
Bugün:
20.00 Manisaspor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)
Yarın:
14.00 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Kocaeli İsmetpaşa-Cezalı)
13 Mart Pazar:
13.30 Medical Park Antalyaspor-Gençlerbirliği (Mardan Antalyaspor)
15.00 Ankaragücü-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
15.30 Bucaspor-Gaziantepspor (Yeni Buca)
17.30 Sivasspor-Kayserispor (Sivas 4 Eylül)
19.00 Fenerbahçe-Konyaspor (FB Şükrü Saracoğlu)
-BANK ASYA 1. LİG-
Bank Asya 1. Lig‘e 25. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
1. Lig‘de 25. haftanın maç programı şöyle:
Yarın:
14.00 Samsunspor-Tavşanlı Linyitspor (Samsun 19 Mayıs)
13 Mart Pazar:
13.30 Diyarbakırspor-Adanaspor (Diyarbakır Atatürk)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Kartalspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
13.30 Güngören Belediyespor-Altay (Mimar Yahya Baş)
13.30 Orduspor-Mersin İdmanyurdu (Ordu 19 Eylül)
13.30 Giresunspor-Çaykur Rizespor (Giresun Atatürk)
19.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)
14 Mart Pazartesi:
20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)
-SPOR TOTO 2. LİG-
Spor Toto 2. Lig‘e Kırmızı Grup‘ta 26. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
Tümü 13 Mart Pazar günü saat 13.30‘da başlayacak 2. Lig Kırmızı Grup‘ta 26. hafta maçlarının programı şöyle:
Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
1461 Trabzon-Balıkesirspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
Kocaelispor-Fethiyespor (İsmetpaşa)
Sakaryaspor-Pursaklarspor (Sakarya Atatürk)
Şanlıurfaspor-Eyüpspor (Şanlıurfa GAP)
Türk Telekomspor-Ofspor (Türk Telekom)
Elazığspor-Konya Torku Şekerspor (Elazığ Atatürk)
Tokatspor-Pendikspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
Dardanelspor-Belediye Vanspor (Çanakkale 18 Mart)
-SPOR TOTO 3. LİG-
Spor Toto 3. Lig‘e 2. ve 3. gruplarda 25. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Tümü saat 13.30‘da başlayacak 3. Lig 2. ve 3. Grup maçlarının programı şöyle:
-2. GRUP-
Yarın:
Sivas Dört Eylül Belediyespor-Batman Petrolspor (Sivas 4 Eylül Dış Saha)
Yeni İskenderunspor-Afyonkarahisarspor (İskenderun 5 Temmuz)
13 Mart Pazar:
Kahramanmaraşspor-Altınordu (12 Şubat)
Darıca Gençlerbirliği-Beykoz 1908 (Darıca İlçe)
Anadolu Üsküdar 1908-OYAK Renaultspor (Vefa)
Gümüşhanespor-Yalıspor (Gümüşhane Yenişehir)
Keçiören Sportif-Ispartaspor (Yenimahalle Hasan Doğan)
Yimpaş Yozgatspor-Orhangazispor (Yozgat Bozok)
-3. GRUP-
13 Mart Pazar:
Siirtspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Siirt Atatürk)
Karsspor-Yalovaspor (Kars Şehir)
Kırıkkalespor-Zeytinburnuspor (Kırıkkale Başpınar)
Gaziosmanpaşaspor-Denizli Belediyespor (Gaziosmanpaşa)
Pazarspor-Beylerbeyi (Pazar İlçe)
Araklıspor-Kepez Belediyespor (Araklı İlçe)
Kırıkhanspor-Keçiörengücü (İskenderun 5 Temmuz)
Sancaktepe Belediyespor-Gölcükspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
Kastamonuspor-Torbalıspor (Kastamonu Gazi)
Bugün:
20.00 Manisaspor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)
Yarın:
14.00 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Kocaeli İsmetpaşa-Cezalı)
13 Mart Pazar:
13.30 Medical Park Antalyaspor-Gençlerbirliği (Mardan Antalyaspor)
15.00 Ankaragücü-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
15.30 Bucaspor-Gaziantepspor (Yeni Buca)
17.30 Sivasspor-Kayserispor (Sivas 4 Eylül)
19.00 Fenerbahçe-Konyaspor (FB Şükrü Saracoğlu)
-BANK ASYA 1. LİG-
Bank Asya 1. Lig‘e 25. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
1. Lig‘de 25. haftanın maç programı şöyle:
Yarın:
14.00 Samsunspor-Tavşanlı Linyitspor (Samsun 19 Mayıs)
13 Mart Pazar:
13.30 Diyarbakırspor-Adanaspor (Diyarbakır Atatürk)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Kartalspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
13.30 Güngören Belediyespor-Altay (Mimar Yahya Baş)
13.30 Orduspor-Mersin İdmanyurdu (Ordu 19 Eylül)
13.30 Giresunspor-Çaykur Rizespor (Giresun Atatürk)
19.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)
14 Mart Pazartesi:
20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)
-SPOR TOTO 2. LİG-
Spor Toto 2. Lig‘e Kırmızı Grup‘ta 26. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
Tümü 13 Mart Pazar günü saat 13.30‘da başlayacak 2. Lig Kırmızı Grup‘ta 26. hafta maçlarının programı şöyle:
Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
1461 Trabzon-Balıkesirspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
Kocaelispor-Fethiyespor (İsmetpaşa)
Sakaryaspor-Pursaklarspor (Sakarya Atatürk)
Şanlıurfaspor-Eyüpspor (Şanlıurfa GAP)
Türk Telekomspor-Ofspor (Türk Telekom)
Elazığspor-Konya Torku Şekerspor (Elazığ Atatürk)
Tokatspor-Pendikspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
Dardanelspor-Belediye Vanspor (Çanakkale 18 Mart)
-SPOR TOTO 3. LİG-
Spor Toto 3. Lig‘e 2. ve 3. gruplarda 25. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Tümü saat 13.30‘da başlayacak 3. Lig 2. ve 3. Grup maçlarının programı şöyle:
-2. GRUP-
Yarın:
Sivas Dört Eylül Belediyespor-Batman Petrolspor (Sivas 4 Eylül Dış Saha)
Yeni İskenderunspor-Afyonkarahisarspor (İskenderun 5 Temmuz)
13 Mart Pazar:
Kahramanmaraşspor-Altınordu (12 Şubat)
Darıca Gençlerbirliği-Beykoz 1908 (Darıca İlçe)
Anadolu Üsküdar 1908-OYAK Renaultspor (Vefa)
Gümüşhanespor-Yalıspor (Gümüşhane Yenişehir)
Keçiören Sportif-Ispartaspor (Yenimahalle Hasan Doğan)
Yimpaş Yozgatspor-Orhangazispor (Yozgat Bozok)
-3. GRUP-
13 Mart Pazar:
Siirtspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Siirt Atatürk)
Karsspor-Yalovaspor (Kars Şehir)
Kırıkkalespor-Zeytinburnuspor (Kırıkkale Başpınar)
Gaziosmanpaşaspor-Denizli Belediyespor (Gaziosmanpaşa)
Pazarspor-Beylerbeyi (Pazar İlçe)
Araklıspor-Kepez Belediyespor (Araklı İlçe)
Kırıkhanspor-Keçiörengücü (İskenderun 5 Temmuz)
Sancaktepe Belediyespor-Gölcükspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
Kastamonuspor-Torbalıspor (Kastamonu Gazi)
Kaynak: AA