Futbol Açıklaması Spor Toto 2. Lig
Ligde 10. hafta maçlarında görev yapacak hakemler açıklandı
Spor Toto 2. Lig'de 10. hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, tamamı 5 Kasım Cumartesi günü oynanacak 10. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
- Beyaz Grup
13.00 Kahramanmaraşspor-Bucaspor: Hasan Ertuğan
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Fatih Karagümrük: Yaşar Can Temizel
13.00 Sivas Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor: Mustafa Kürşad Filiz
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Zonguldak Kömürspor: Eser Birinci
13.30 İstanbulspor-Anadolu Üsküdar 1908: Serkan Ergün
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor: Selim Özen
13.30 Hacettepe-Ofspor: Burak Şeker
13.30 Pendikspor-Kocaeli Birlikspor: Yasin Kol
13.30 Nazilli Belediyespor-Keçiörengücü: Caner Ak
- Kırmızı Grup
13.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka: Ali Şansalan
13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor: Veli Karakaya
13.30 Eyüpspor-Kayseri Erciyesspor: Yiğit Peşin
13.30 İnegölspor-Kastamonuspor 1966: Ferhan Kestanlıoğlu
13.30 Menemen Belediyespor-BUGSAŞ Spor: Serdar Akkoçoğlu
13.30 Etimesgut Belediyespor-MKE Ankaragücü: Emre Malok
13.30 Niğde Belediyespor-Aydınspor 1923: Erdoğan Özkaya
13.30 Sarıyer-Hatayspor: Erkan Özdamar
13.30 Tokatspor-Kırklarelispor: Volkan Şeker
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, tamamı 5 Kasım Cumartesi günü oynanacak 10. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
- Beyaz Grup
13.00 Kahramanmaraşspor-Bucaspor: Hasan Ertuğan
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Fatih Karagümrük: Yaşar Can Temizel
13.00 Sivas Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor: Mustafa Kürşad Filiz
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Zonguldak Kömürspor: Eser Birinci
13.30 İstanbulspor-Anadolu Üsküdar 1908: Serkan Ergün
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor: Selim Özen
13.30 Hacettepe-Ofspor: Burak Şeker
13.30 Pendikspor-Kocaeli Birlikspor: Yasin Kol
13.30 Nazilli Belediyespor-Keçiörengücü: Caner Ak
- Kırmızı Grup
13.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka: Ali Şansalan
13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor: Veli Karakaya
13.30 Eyüpspor-Kayseri Erciyesspor: Yiğit Peşin
13.30 İnegölspor-Kastamonuspor 1966: Ferhan Kestanlıoğlu
13.30 Menemen Belediyespor-BUGSAŞ Spor: Serdar Akkoçoğlu
13.30 Etimesgut Belediyespor-MKE Ankaragücü: Emre Malok
13.30 Niğde Belediyespor-Aydınspor 1923: Erdoğan Özkaya
13.30 Sarıyer-Hatayspor: Erkan Özdamar
13.30 Tokatspor-Kırklarelispor: Volkan Şeker
Kaynak: AA