Beyaz Gazete Ana Sayfa

Başkan Polat'tan Sitem

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Denetleme kurulu'ndan istifa eden 3 üyeye sitem etti. Başkan Polat, Görevi tamamlamamak çok acı verici olduğunu söyledi.

Spor / 27 Şubat 2010 Cumartesi 19:34
Başkan Polat'tan Sitem

  Lü ; tfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Auditorium ' da gerç ; ekleştirilen Galatasaray Kulü ; bü ; Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı ' nda konuşan Galatasaray Kulü ; bü ; Başkanı Adnan Polat , iki yıllık sü ; reç ; te kendisinin ve arkadaşlarının icraatlarda Galatasaray ' ın menfaatlerini en ü ; st dü ; zeyde tutabilmek iç ; in kapasitelerini yettiği en son sınıra kadar kullandığını sö ; yledi .

Galatasaray gibi bü ; yü ; k bir kulü ; p olarak , ö ; zellikle medyanın ö ; nü ; nde icraat yaparken bir yıl iç ; inde bir ç ; ok karar aldığını vurgulayan Başkan Polat , ' Bu kararların hepsinin doğru olması mü ; mkü ; n değil . Ancak biz yanlış karar almaktan korkmuyoruz . İkazı geldiği vakit bunu dü ; zeltmekten de gocunmuyoruz . Kulü ; ple ilgili her tü ; rlü ; belgeyi de divan kurulumuzun talebi ü ; zerine her zaman sunuyoruz . Talep edenler bu belgeleri aldılar . İstifa eden denetleme kurulu ü ; yelerinin geç ; erli bir nedenleri olmadı . İstifa etmeleri
iç ; in şö ; yle bir nedenleri olsa , ' Biz yö ; netim kurulundan bilgi alamıyoruz . Belge alamıyoruz . Gö ; revimizi yapamıyoruz . Bu nedenle istifa ediyoruz ' deseler anlarım . Belki ben de onlarla istifa ederdim ' dedi .
Polat , Galatasaray Kulü ; bü ; Tü ; zü ; ğü ; ' nde yö ; netimin kurulunun daveti ü ; zerine denetleme kurulunun yö ; netim kurulu toplantılarına katıldığının belirterek , ' Bu tamamen yö ; netim kurulunun inisiyatifidir . Yö ; netim kuruluna alınmadığı iç ; in istifa edilmesi beni aç ; ıkç ; ası ç ; ok ü ; zdü ; . Galatasaray ' da ilk defa bö ; yle bir şey oluyor . Bu kadar duygusal davranıp istifa etmek ; gö ; revi tamamlamamak ç ; ok acı verici . Kalamış arazisinin değerlendirilmesi iç ; in gerekli kaynağın ayrıldı . Ö ; nü ; mü ; zdeki dö ; nemde bü ; tç ; emizde gö ; receksiniz . Ciddi
bir kaynak ayırdık . Kalamış ' taki tü ; m yatırımlar bitecek oradaki tü ; m su sporcularımız sporlarını yapmaya devam edecek ' diye konuştu .

Tü ; rk futbolunun 54 . yılını yaşadıklarını kaydederek , bu 54 yılda elde edilen 17 lig şampiyonluğun 4 ' ü ; nde kendisinin olduğunu belirten Polat , ' 17 şampiyonluğun 4 ' ü ; nde tam yetkiyle kulü ; bü ; n tepesinde bulundum . Dolayısıyla futbolun nasıl bir şey olup olmadığını mutfakta neler olup olmadığını ç ; ok iyi biliyorum . Her zaman işler arzu ettiğiniz gibi gitmeyebiliyor . Bunu hatırlatmak istedim ' dedi .

KalamışGalatasarayAdnan PolatYAZARLARTAMAMI

SORUNLARLA BAŞA ÇIKMAK

Süleyman Beledioğlu

KUDÜS VE VATAN

Türker Akıncı
Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar