Beyaz Gazete Ana Sayfa

Devler Ligi'nde toplu sonuçlar şöyle

Şampiyonlar Ligi'nde 2009 - 2010 sezonununda ikinci hafta maçları A, B, C ve D gruplarında bu gece Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.

Spor / 30 Eylül 2009 Çarşamba 23:56
Devler Ligi'nde toplu sonuçlar şöyle

Gruplardaki tek temsilcimiz Beşiktaş, B Grubu'nda oynadığı ikinci maçta da Rusya temsilcisi CSKA Moskova'ya deplasmanda oynadığı maçta 2 - 1 yenildi. Grubun diğer maçında ise Manchester United, konuk ettiği Wolfsburg'u 2 - 1 yenerek puanını 6'ya çıkardı ve liderliğe yükseldi.

Şampiyonlar Ligi'nde 8 grupta oynanan 2. hafta maçlarında alınan sonuçlar, grupların puan durumları ve kalan karşılaşmaların programı şöyle;

A GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Juventus (İtalya) - Bordeaux (Fransa): 1 - 1
Maccabi Haifa (İsrail) - Bayern München (Almanya): 0 - 3

2. HAFTA

Bayern München (Almanya) - Juventus (İtalya): 0 - 0
Bordeaux (Fransa) - Maccabi Haifa (İsrail): 1 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Bayern München 2 1 1 0 3 0 4 3
Bordeaux 2 1 1 0 2 1 4 1
Juventus 2 0 2 0 1 1 2 0
Maccabi Haifa 2 0 0 2 0 4 0 -4

KALAN MAÇLAR

21 Ekim Çarşamba

Bordeaux (Fransa) - Bayern München (Almanya)
Juventus (İtalya) - Maccabi Haifa (İsrail)

3 Kasım Salı

Bayern München (Almanya) - Bordeaux (Fransa)
Maccabi Haifa (İsrail) - Juventus (İtalya)

25 Kasım Çarşamba

Bordeaux (Fransa) - Juventus (İtalya)
Bayern München (Almanya) - Maccabi Haifa (İsrail)

8 Aralık Salı

Juventus (İtalya) - Bayern München (Almanya)
Maccabi Haifa (İsrail) - Bordeaux (Fransa)

B GRUBU

OYNANAN MAÇLAR


1. HAFTA

Beşiktaş - Manchester United (İngiltere): 0 - 1
Wolfsburg (Almanya) - CSKA Moskova (Rusya): 3 - 1

2. HAFTA

CSKA Moskova (Rusya) - Beşiktaş: 2 - 1
Manchester United (İngiltere) - Wolfsburg (Almanya): 2 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Manchester United 2 2 0 0 3 1 6 2
Wolfsburg 2 1 0 1 4 3 3 1
CSKA Moskova 2 1 0 1 3 4 3 -1
Beşiktaş 2 0 0 2 1 3 0 -2

KALAN MAÇLAR

21 Ekim Çarşamba

Wolfsburg (Almanya) - Beşiktaş
CSKA Moskova (Rusya) - Manchester United (İngiltere)

3 Kasım Salı

Beşiktaş - Wolfsburg (Almanya)
Manchester United (İngiltere) - CSKA Moskova (Rusya)

25 Kasım Çarşamba

Manchester United (İngiltere) - Beşiktaş
CSKA Moskova (Rusya) - Wolfsburg (Almanya)

8 Aralık Salı

Beşiktaş - CSKA Moskova (Rusya)
Wolfsburg (Almanya) - Manchester United (İngiltere)

C GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Zürih (İsviçre) - Real Madrid (İspanya): 2 - 5
Olympique Marsilya (Fransa) - Milan (İtalya): 1 - 2

2. HAFTA

Milan (İtalya) - Zürih (İsviçre): 0 - 1
Real Madrid (İspanya) - Olympique Marsilya (Fransa): 3 - 0


TAKIMLAR O G B M A Y P A
Real Madrid 2 2 0 0 8 2 6 6
Milan 2 1 0 1 2 2 3 0
Zürih 2 1 0 1 3 5 3 -2
Olympique Marsilya 2 0 0 2 1 5 0 -4

KALAN MAÇLAR

21 Ekim Çarşamba

Real Madrid (İspanya) - Milan (İtalya)
Zürih (İsviçre) - Olympique Marsilya (Fransa)

3 Kasım Salı

Milan (İtalya) - Real Madrid (İspanya)
Olympique Marsilya (Fransa) - Zürih (İsviçre)

25 Kasım Çarşamba

Real Madrid (İspanya) - Zürih (İsviçre)
Milan (İtalya) - Olympique Marsilya (Fransa)

8 Aralık Salı

Zürih (İsviçre) - Milan (İtalya)
Olympique Marsilya (Fransa) - Real Madrid (İspanya)

D GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Chelsea (İngiltere) - Porto (Portekiz): 1 - 0
Atlético Madrid (İspanya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 0 - 0

2. HAFTA

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Chelsea (İngiltere): 0 - 1
Porto (Portekiz) - Atlético Madrid (İspanya): 2 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Chelsea 2 2 0 0 2 0 6 2
Porto 2 1 0 1 2 1 3 1
APOEL 2 0 1 1 0 1 1 -1
Atlético Madrid 2 0 1 1 0 2 1 -2

KALAN MAÇLAR

21 Ekim Çarşamba

Porto (Portekiz) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)
Chelsea (İngiltere) - Atlético Madrid (İspanya)

3 Kasım Salı

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Porto (Portekiz)
Atlético Madrid (İspanya) - Chelsea (İngiltere)

25 Kasım Çarşamba

Porto (Portekiz) - Chelsea (İngiltere)
APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Atlético Madrid (İspanya)

8 Aralık Salı

Chelsea (İngiltere) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)
Atlético Madrid (İspanya) - Porto (Portekiz)

E GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Liverpool (İngiltere) - Debreceni (Macaristan): 1 - 0
Olympique Lyon (Fransa) - Fiorentina (İtalya): 1 - 0

2. HAFTA

Fiorentina (İtalya) - Liverpool (İngiltere): 2 - 0
Debreceni (Macaristan) - Olympique Lyon (Fransa): 0 - 4


TAKIMLAR O G B M A Y P A
Olympique Lyon 2 2 0 0 5 0 6 5
Fiorentina 2 1 0 1 2 1 3 1
Liverpool 2 1 0 1 1 2 3 -1
Debreceni 2 0 0 2 0 5 0 -5

KALAN MAÇLAR

20 Ekim Salı

Debreceni (Macaristan) - Fiorentina (İtalya)
Liverpool (İngiltere) - Olympique Lyon (Fransa)

4 Kasım Çarşamba

Fiorentina (İtalya) - Debreceni (Macaristan)
Olympique Lyon (Fransa) - Liverpool (İngiltere)

24 Kasım Salı

Debreceni (Macaristan) - Liverpool (İngiltere)
Fiorentina (İtalya) - Olympique Lyon (Fransa)

9 Aralık Çarşamba

Liverpool (İngiltere) - Fiorentina (İtalya)
Olympique Lyon (Fransa) - Debreceni (Macaristan)

F GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

İnter (İtalya) - Barcelona (İspanya): 0 - 0
Dinamo Kiev (Ukrayna) - Rubin Kazan (Rusya): 3 - 1

2. HAFTA

Rubin Kazan (Rusya) - İnter (İtalya): 1 - 1
Barcelona (İspanya) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 2 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Barcelona 2 1 1 0 2 0 4 2
Dinamo Kiev 2 1 0 1 3 3 3 0
İnter 2 0 2 0 1 1 2 0
Rubin Kazan 2 0 1 1 2 4 1 -2

KALAN MAÇLAR

20 Ekim Salı

Barcelona (İspanya) - Rubin Kazan (Rusya)
İnter (İtalya) - Dinamo Kiev (Ukrayna)

4 Kasım Çarşamba

Rubin Kazan (Rusya) - Barcelona (İspanya)
Dinamo Kiev (Ukrayna) - İnter (İtalya)

24 Kasım Salı

Rubin Kazan (Rusya) - Dinamo Kiev (Ukrayna)
Barcelona (İspanya) - İnter (İtalya)

9 Aralık Çarşamba

İnter (İtalya) - Rubin Kazan (Rusya)
Dinamo Kiev (Ukrayna) - Barcelona (İspanya)

G GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Stuttgart (Almanya) - Glasgow Rangers (İskoçya): 1 - 1
Sevilla (İspanya) - Unirea Urziceni (Romanya): 2 - 0

2. HAFTA

Unirea Urziceni (Romanya) - Stuttgart (Almanya): 1 - 1
Glasgow Rangers (İskoçya) - Sevilla (İspanya): 1 - 4


TAKIMLAR O G B M A Y P A
Sevilla 2 2 0 0 6 1 6 5
Stuttgart 2 0 2 0 2 2 2 0
Unirea Urziceni 2 0 1 1 1 3 1 -2
Glasgow Rangers 2 0 1 1 2 5 1 -3

KALAN MAÇLAR

20 Ekim Salı

Glasgow Rangers (İskoçya) - Unirea Urziceni (Romanya)
Stuttgart (Almanya) - Sevilla (İspanya)

4 Kasım Çarşamba

Unirea Urziceni (Romanya) - Glasgow Rangers (İskoçya)
Sevilla (İspanya) - Stuttgart (Almanya)

24 Kasım Salı

Glasgow Rangers (İskoçya) - Stuttgart (Almanya)
Unirea Urziceni (Romanya) - Sevilla (İspanya)

9 Aralık Çarşamba

Stuttgart (Almanya) - Unirea Urziceni (Romanya)
Sevilla (İspanya) - Glasgow Rangers (İskoçya)

H GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Olympiacos (Yunanistan) - AZ Alkmaar (Hollanda): 1 - 0
Standard Liège (Belçika) - Arsenal (İngiltere): 2 - 3

2. HAFTA

Arsenal (İngiltere) - Olympiacos (Yunanistan): 2 - 0
AZ Alkmaar (Hollanda) - Standard Liège (Belçika): 1 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Arsenal 2 2 0 0 5 2 6 3
Olympiacos 2 1 0 1 1 2 3 -1
Standard Liège 2 0 1 1 3 4 1 -1
AZ Alkmaar 2 0 1 1 1 2 1 -1

KALAN MAÇLAR

20 Ekim Salı

AZ Alkmaar (Hollanda) - Arsenal (İngiltere)
Olympiacos (Yunanistan) - Standard Liège (Belçika)

4 Kasım Çarşamba

Arsenal (İngiltere) - AZ Alkmaar (Hollanda)
Standard Liège (Belçika) - Olympiacos (Yunanistan)

24 Kasım Salı

AZ Alkmaar (Hollanda) - Olympiacos (Yunanistan)
Arsenal (İngiltere) - Standard Liège (Belçika)

9 Aralık Çarşamba

Olympiacos (Yunanistan) - Arsenal (İngiltere)
Standard Liège (Belçika) - AZ Alkmaar (Hollanda)



YAZARLARTAMAMI

HEDONİZM ÇARKI

Süleyman Beledioğlu
Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar